Föremål som liknar akvarell Fanny Hjelm
8340 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 7 november 2022
6412 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 5 mars 2018
5072 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 januari 2018
3158 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 april 2016
4435 Akvarell
Fanny Hjelm (1858-1944), vik, signerad, 5x7
Såld: 250 kr
Såldes den 10 september 2012
1391 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 12 mars 2012
1395 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 5 mars 2012
1393 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 5 mars 2012
1592 Akvarell
Fanny Hjelm (1858-1944), Vattendrag, 1885, 16x24
Såld: 350 kr
Såldes den 16 maj 2011